My products

Visi šeit publicētie izstrādājumi ir mani autordarbi. To kopēšana vai tuvu līdzīga dizaina izstrādājumu izgatavošana NAV ATĻAUTA!

Apgleznotas zīda šalles un lakati

Te ir tikai daži no pieejamajiem variantiem. Sazinies ar mani un nosūtīšu bildes ar citiem, kas atbilst Taviem kritērijiem- krāsas, izmērs, raksti, cena.

Jebkuram lakatam vai šallei iespējams izgatavot pieskaņotu kaklasaiti, ja dāvana paredzēta pārim.

Flīsa šalles

Ļoti mīsktas, siltas un dekoratīvas. Var pavilkt zem mēteļa vai uzlikt uz džemperīša. Jauka dāvana gan mammai, gan meitai, gan pašai.

Apgleznotas zīda kaklasaites

Te ir tikai daži no pieejamajiem variantiem. Sazinies ar mani un nosūtīšu bildes ar citiem, kas atbilst Taviem kritērijiem- krāsas, izmērs, raksti, tēma, cena.

Jebkurai kaklasaitei iespējams izgatavot pieskaņotu lakatu vai šalli, ja dāvana paredzēta pārim.

Apgleznoti lina galdauti

Svētkiem, ģimenes kopāsanākšanai un parastām dienām, kuras gribas pārvērst svētkos.

Galdautu kopšana- mazgājot ar rokām līdz 40 grādu temperatūras siltā ūdenī, bez mērcēšanas. Žāvē izklātā veidā, mitru gludina no kreisās puses.

Adīti dūrainīši un puscimdiņi

Roku darbs, adījumam izmantota vilnas dzija. Izšuvumi tīmekļa tehnikā papildināti ar pērlītēm.

Apgleznotas lina kleitas

Katra kleita ir īpaša savā vienreizīgumā un īpaša kopā ar savu valkātāju. Tā ir lieliska dāvana sev un citiem, iespējams pasūtīt savu neatkārtojamo kleitu! Ļaujies kārdinājuma burvībai un iepriecini sevi!

Lina kleitu kopšana- mazgājot ar rokām līdz 40 grādu temperatūras siltā ūdenī, bez mērcēšanas. Žāvē izklātā veidā, mitru gludina no kreisās puses.

Apgleznotas zīda kleitas un blūzes

Skaistas lietas skaistiem cilvēkiem- mijiedarbojoties iegūst abi. Zīda kleita ir kā paša āda- tik viegla un slīdīga. Katrai ir savs stāsts, katra ir īpaša. Tās radīšanas proces ir darbietilpīg- no sākuma apglezno audumu, tad krāsu piefiksē tvaicējot, tad audumu skalo, žāvē, gludina un tikai tad, meistarīgas šuvējas rokās top kleita. Varbūt arī Tu tādu iekāro?

Zīda kleitu kopšana- kleitas ar zīda oderi labāk nodot ķīmiskajā tīrītavā sausajai tīrīšanai, kur to uzreiz arī izgludinās, jo odera ir smalki sašūta ar kleitu un pašam izgludināt varētu būt ķimperīgi.
Zīda blūzes, līdzīgi kā šalles, mazgā siltā pulverūdenī, skalo ar mīkstinātāju, izspaida, izklāj, lai izžūst un no kreisās puses izgludina.