Jaunumi

Jauna kolekcija/ jauni dizaini/ jaunas iespējas

 Pagājušā gada nogalē aizrāvos ar digitālo dizainu izstrādi. Tagad šī aizraušanās vainagojas ar jaunām kolekcijām. No šī gada iespējams iegādāties dažādus apdrukātus izstrādājumus ar manis radīto dizainu, komplektēt apģērbus savā starpā un pieskaņot apavus vai citus aksesuārus.  Šis ir lielisks piedāvājums, ja gribas manis radītā dizaina izstrādājumus, bet negribas maksāt tik daudz kā par individuāli apgleznotiem apģērbiem.

 Izstrādājumi ir ļoti labas kvalitātes ar izcilu drukas kvalitāti. Moderni, kvalitatīvi materiāli un noturīga krāsa. Savu dizainu apdruku un izgatavošanu esmu izvēlējusies nodot Printful. Katrs produkts tiek izgatavots īpaši, tiklīdz veicat pasūtījumu, tāpēc mums ir nepieciešams nedaudz ilgāks laiks, lai to piegādātu jums. Bet tas tiešām notiek operatīvi! Produktus izgatavo pēc pieprasījuma, nevis vairumā. Tas palīdz samazināt pārprodukciju un ir dabai draudzīgi. 

Pirms nosūtīšanas klientam, katrs produkti iziet 3kāršu kvalitātes pārbaudi.

Lūdzu, pirms pasūtiet izstrādājumus, pārliecinieties izmēru tabulās, ka jūsu izvēlētais izmērs un mēri atbilst izmēram un mēriem kuri norādīti tabulā!  Pie katra produkta ir šāda tabula. 

Ja vēlaties, lai papildinu kādu dizaina kolekciju ar citiem produktiem, piemēram, gribat legingus vai kleitu, bet kolekcijā to nav- lūdzu rakstiet man wacapā  +371 29173337 un es centīšos šo jūsu vēlmi iespējami ātrāk realizēt.

P.S. Jau iepriekš atvainojos, ka vairums aprakstu nav latviski. Ja neesi ar angļu valodu uz tu, lūdzu, izmanto google tulkotāju. Šie apraksti ir profesionāli sagatavoti uzņēmumā Printful, to tulkošanai noteikti pievērsīšos, bet pašreiz tas man paņemtu pārāk daudz laika, kuru  izmantoju dizainu izstrādē, lai piedāvātu Tev pēc iespējas daudzveidīgākus un interesantākus produktus. Diezvai korekti satulkota mājaslapa ar dažiem produktiem Tev šķistu interesanta 🙂

Tulkošana un programmas pārveidošana latviski ir ļoti kompleks, dārgs un laikietilpīgs proces. Mājaslapa un interneta veikals ir izstrādes procesā, tāpēc vietām ir nepilnības tulkojumos. Daru visu, lai klientiem mana mājaslapa būtu pēc iespējas pārskatāmāka un ērti lietojama. Lai iepirkšanās sagādā prieku! 

No sirds ceru uz jūsu sapratni,   Agnese

Iepriecini sevi ar jauniem apģērbiem no manām krāsainajām  kolekcijām! 

Katru nedēļu manā internetveikalā būs pieejami jauni produkti un jaunas kolekcijas.   

Aktuālos jaunumus ātrāk iespējams saņemt piesekojot maniem profiliem Instagram un Facebook

 

 

Žurnāls “Praktiskie”

Cover photo : Valts Kleins
Make up: Inga Gedoviusa
Designer and Model: Agnese Vaļiniece