Ģimenes sistēmisko sakārtojumu darbnīcas.

Tad, kad gribas dzīvē kaut ko izprast, mainīt vai palūkoties uz ierasto no cita skatupunkta-Sistēmfenomenoloģiskā jeb ģimenes sakārtojumu metode ( Helingera metode) mums ļauj paskatīties uz sevi un notiekošo it kā no malas. Apstāties, ieraudzīt, sajust un saprast, kāpēc ar mani tas notiek. Ieviest korekcijas dzīvē tur, kur pamanu, ka scenārijs atkārtojas (gan ar partneriem, gan darbā). Šī ir iespēja mainīt savu dzīves plūsmu.

Ja Tev ir jautājumi: “kāpēc ar mani tas notiek atkal un atkal”, “man riebjas mans darbs”, “ciest nevaru savu kolēģi”, “kāpēc nejūtos savā vietā”, “ko es vispār daru”, “kāpēc strādāju tik daudz “, “kāpēc nekad nenopelnu pietiekami”, “kāpēc man nav patstāvīgu attiecību”, “kāpēc mana sieva/vīrs ir “tāds riebeklis”, “kamdēļ bērni neklausa vai slikti mācās”, “kāpēc mani vecāki mani reizēm “besī””, u.c. – tie visi ir tikai simptomi, kuri norāda, ka ir jāskatās dziļāk.

Katrā sistēmā ir noteikta kārtība- tāpat kā mikroshēmās, kur izņemot kādu element pārējā sistēma nevar pilnvērtīgi funkcionēt, arī ģimene ir šāda pat sistēma, kurā kādreiz notikušie notikumi, ietekmē daudzus tajā ietvertos. Un mēs nevaram „izkāpt”vai pamest šo sistēmu, jo mēs vienkārši esam tās daļa!

Tas, kas noticis mūsu dzimtā -neapzināti ietekmē mūsu dzīvi šodien un daudz vairāk nekā mēs iedomājamies- gan mūsu sajūtas, mūsu uzvedību, izvēles, attiecības, reakcijas, u.tml.

Nav jāzin visus ģimenes vēstures sīkumus (visbiežāk svarīgās lietas dzimtā tiek slēptas un noklusētas), visu vajadzīgo atklāsim procesā. Lai piedalītos grupā, priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Piedāvāju nodarbības, kurās šķetināsim šos neapzinātos pavedienus, lai varētu justies, dzīvot brīvāk un turpināt savu dzīves ceļu ar vieglumu un prieku.

Pašreiz nodarbību datumi nav plānoti, bet ja Jums ir interese- rakstiet un es Jūs informēšu tiklīdz tiks noteikti datumi un sāks komplektēties grupa.

Nodarbībās pirmajā daļā pastāstīšu par ģimenes sistēmām, lai rastu padziļinātāku izpratni, tālāk strādāsim ar jūsu jautājumiem.

Nodarbību vadīšu es- Agnese Vaļiniece (sistēmisko sakārtojumu konsultante), esmu apguvusi Berta Hellingera institūta Nīderlandē un Sistemic Constellations Center Riga apmācību programmu darbā ar ģimenes sistēmiskajiem sakārtojumiem un citas apmācības saistībā ar sistēmfenomenoloģisko metodi, arī sistēmisko koučingu.

Pateicoties šai metodei arī manā dzīvē ir ievērojami mainījusies un esmu priecīga, ka pirms 14gadiem man bija iespēja “satikties” ar ģimenes sistēmiskajiem sakārtojumie. Tagad labprāt dalīšos savā pieredzē un zināšanās arī ar jums.

Uz tikšanos!

P.S.Iespēja arī pieteikties individuālajām konsultācijām, kuras, kā rāda prakse, arī ir ļoti vērtīgas un ļauj dzīvot ar lielāku prieku un jaudu.

Tālrunis informācijai un pieteikumam 29173337

Agnese